Tas var būt sarežģīti iesākt derības par sportu, ja jūs nezināt, kā to darīt. Pirms spēlēs online tas var būt noderīgi izlasīt dažus padomus. Tālāk esošajā rakstā ir daudz labu padomu, kas palīdzēs jums iesākt tiešsaistes sporta derības.

Labākais padoms būtu nekad nederēt uz vairāk par 10% no jūsu naudas uz vienu likmi. Tas ir svarīgi, jo jūs vēlaties, lai visa nauda, ​​ko izmantojat derībām, būtu lieks ienākums, ja jūs uzvarētu, tad jums tas būtu izdevīgi, bet, ja jūs zaudējat visu naudu, kas arī ir labi, jo tā bija tikai nauda, ​​kas, visdrīzāk, tik un tā būtu iztērēta! Turoties pie šīs politikas, jūs vismaz neielaidīsieties parādos un neradīsiet sev finansiālas problēmas, pieņemot stulbas likmes un zaudējot pārāk daudz naudas.

Likmju izredzes jaunpienācējiem var būt ļoti neintuitīvas, taču tām patiešām nav jābūt tik grūtām, kad zināt, kā tās lasīt un interpretēt (un nē, es nedomāju zināt, ko patiesībā nozīmē skaitļi). Vissvarīgākais ir atcerēties, ka lielāks skaitlis nozīmē lielākas izredzes uzvarēt, bet mazāks – pretējo. Piemēram, koeficients 3/1 nozīmē, ka jums ir viena iespēja četrās uzvarēt likmi, koeficients 10/1 dod deviņas iespējas desmit utt.

Ja runa ir par derībām uz mačiem starp divām konkrētām komandām vai indivīdiem, tad, ja viņu rekordi ir vienādi, jūs iegūsit izlīdzinājumus (vai 2,0) katrā veidā, kas nozīmē, ka abiem ir iespēja uzvarēt vai zaudēt – ja vienai komandai tiek dota priekšroka pār citu, teiksim, 7 punkti, tad viss, kas jums ir jādara, ir jānoskaidro, cik mazāka ir viņu uzvaras iespēja nekā favorītam – tātad, ja favorīts uzvar septiņas no desmit reizēm, tad neveiksmīgais uzvarēs trīs no desmit.

Pieņemsim, ka jums ir 100 ASV dolāri, lai liktu uz notikumu, kas maksā vienmērīgu samaksu (tātad 100 dolāri jums nestu 100 dolāru peļņu), un izredzes ir 9/2. Triks šeit ir domāt, cik daudz lielāka ir iespēja, ka jūsu komanda uzvar, nekā zaudē, tāpēc šajā gadījumā ir aptuveni 60% iespēja, ka viņi uzvarēs, t.i., 1-1,6 = 0,4 vai 40%. Tātad, ja jums būtu 40 000 dolāru, šī likme jums būtu laba, jo kopā ar jūsu likmi 50 dolāru apmērā (50 dolāri*60% = 30 dolāri) jūsu kopējā likme būtu 80 dolāri un kopējā izmaksa būtu 160 dolāri.

Tad ir likmes, kas darbojas tā, kad jūs varat veikt likmi notikuma laikā, nevis pēc iznākuma. Visās derību vietās, neatkarīgi no tā, vai tās ir tradicionālās vai tiešsaistes, būs pieejami tirgi visa gada ilgumā, notiekošajiem pasākumiem. Tos parasti iecienī spēlētāji, kuriem patīk tiešraidē vērot sporta notikumus un vienlaikus uz tiem likt derības!

Labākais padoms, ko varu jums dot, kad runa ir par derībām, kas tiek veiktas notikuma laikā, ir tas, ka, ja jūsu komanda gūst vārtus, tad izredzes ir ļoti labvēlīgas, jo šajos laikos viņi, visticamāk, būs neveiksmīgi – pieņemsim, ka jūsu komanda spēlē pret Chelsea pie Stamford Bridge un ir 1-1, bet drīz vien jūsu komanda izvirzījas vadībā ar 4-1-ja jūs liktu likmi tieši pirms pirmajiem vārtiem un liktu pret Chelsea ar 4/1 (Chelsea izredzes varētu būt aptuveni 1,8 vai 2/1), tad jūs uzvarētu šo likmi, kamēr jūsu komanda šajā laikā negūs vēl vienus vārtus, jo, ja viņi to izdarīs, tad pretinieka reitings pazemināsies – tas ir kā pašrealizējošs pravietojums, kurā, tiklīdz viena puse gūst vārtus , otrs, visticamāk, zaudēs. Jūs varat izmantot to pašu sistēmu jebkuram sporta veidam, pat jaunākajā boksa mačā, piemēram, Mairis Briedis vs Artur Mann.

Kā redzat ar šiem padomiem, tiklīdz esat sācis tiešsaistes derības, ir daudz veidu, kā tas padarīs sporta skatīšanos interesantāku, kā arī iedos jums iespēju nopelnīt papildu peļņu. Atcerieties, ka nelieciet visas olas vienā grozā un sekojiet līdzi akcijām, kas dod jums priekšrocības.