Kā Jūs tērētu savus miljonus, ja vinnētu lielu loterijas laimestu, piemēram, Laimz LV? Laimētāji ir tērējuši naudu visdažādākajos veidos, sākot ar greznām sporta automašīnām un beidzot ar veseliem atrakciju parkiem, taču ir daži labi veidi, kā iztērēt naudu daudz jēgpilnākā veidā.

Lai gan nav pareizā vai nepareizā veida, kā tērēt savu loterijas laimestu, vienreizējas naudas summas saņemšana var vai nu atrisināt visas Jūsu finansiālās problēmas ar vienu piegājienu, vai arī piesaistīt jaunas, vēl lielākas problēmas. Piemēram, kļūstot par laimētāju ar sliktiem naudas pārvaldīšanas paradumiem, tas var novest pie daudziem impulsīviem pirkumiem, nepārdomātiem ieguldījumiem un citām dzīvesveida izmaiņām, kas galu galā var novest pie kredītkaršu parādiem vai pat bankrota.

  1. Atmaksājiet savas parādsaistības

Kad esat ieguvis laimestu, vissvarīgākais, kas jāizdara, ir atmaksāt visus parādus, tostarp aizdevumus. Patiesībā nav nekas neparasts, ka loterijas uzvarētāji pēc laimesta saņemšanas pasludina bankrotu. Tāpēc ir ļoti ieteicams vispirms atmaksāt visas parādsaistības un tikai tad domāt, kā ieguldīt naudu. Pat ja esat saņēmis mazāku laimestu, piemēram, 10 000 eiro vai mazāk, Jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot šo summu, lai nokārtotu visas savus parādsaistības. Pēc tam, kad par parādsaistībām vairs nav jāuztraucas, atlikušo summu variet izmantot un ieguldīt. Tas ļaus jums gūt stabilāku ienākumu plūsmu līdz mūža beigām.

  1. Ziedojiet labdarībai

Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka loterijas uzvarētāji ir alkatīgi un, saņemot ievērojamu naudas summu, domā tikai par sevi. Lai gan dažiem cilvēkiem tā var būt taisnība, daudzi loterijas uzvarētāji izvēlas ziedot labdarībai, nevis tērēt laimestu tikai sev. Pirms izlemiet, kā iztērēt savu loterijas laimestu, apsveriet iespēju daļu no tā ziedot labdarībai. Tas ļaus Jums padarīt pasauli labāku, vienlaikus lietderīgi izmantot savu laimestu.

  1. Krīzes situāciju konta izveide

Pēc tam, kad esiet atmaksājis visus parādus un ieguldījis daļu loterijas laimesta, Jums vajadzētu apsvērt iespēju izveidot uzkrājumu kontu negaidītu izdevumu vai bezdarba gadījumā. Naudas lielums ir atkarīgs no Jūsu konkrētās finansiālās situācijas. Piemēram, ja Jums ir stabili ienākumi, tad krājkontā variett atlikt 3 līdz 6 mēnešu izdevumu summu. No otras puses, ja esiet bezdarbnieks vai Jums ir neregulāri ienākumi, vislabākais variants ir kontā ielikt vismaz sešu mēnešu izdevumu summu.

  1. Tērējiet to uz Jūsu ģimeni

Viens no labākajiem veidiem, kā tērēt loterijas laimestu kopā ar ģimeni, ir ceļot kopā. Tas var ietvert ceļojumu apkārt pasaulei, dažādu valstu apmeklējumu vai pat ceļojumu brīvdienās. Ir tik daudz dažādu vietu, ko apskatīt, un lietu, ko darīt, ka ikviens ģimenes loceklis noteikti lieliski pavadīs laiku. Vēl viens lielisks veids, kā iztērēt loterijas laimestu, ir ieguldīt ģimenes uzņēmumā vai bērnu izglītībā. Tas var būt jebkas, sākot no restorāna atvēršanas līdz neliela veikaliņa atvēršanai. Tas būtu lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā, vienlaikus nopelnot naudu.

  1. Ieguldiet sevī

Viena no labākajām lietām, ko variett darīt ar savu loterijas laimestu, ir investēt sevī. Ar investēšanu sevī tiek domāts, ka daļu naudas izmantosiet, lai uzlabotu savas prasmes un zināšanas. Tas var būt jeb kas, sākot no mācību kursu apmeklēšanas un beidzot ar jaunas valodas apguvi. Jūs ne tikai jutīsieties labi, bet arī uzlabosiet savas izredzes gūt panākumus nākotnē. Protams, jaunas mājas iegāde vai brīvdienu māja pie jūras, kas ģimeni darīs laimīgu, arī nav slikta doma. Taču atcerieties, ka Jums ir jāturpina mācīties, arī ar lielu summu bankas kontā.